Kontakt

Direktor
Irfan Merdanić, dipl. ing. stroj.
Mob.: +385 98 475 176
E-mail: irfan@homateh.hr                homateh@homateh.hr
Prodajni inženjer
Zoran Đurica, dipl. ing. stroj.
Mob.: +385 98 349 947
E-mail: zoran@homateh.hr;             homateh@homateh.hr
Financijska direktorica
mr. Nela Merdanić, dipl. oec.
Mob.: +385 98 419 185; +385 1 611 54 55
E-mail: nela@homateh.hr;               homateh@homateh.hr
Servis - montaža - obuka
Robert Puzjak
Mob.: +385 99 5555 677
E-mail: robert@homateh.hr;            homateh@homateh.hr
Servisni - montaža - obuka
Ivan Flanjak
Mob.: +385 99 4930 780
E-mail: ivan@homateh.hr;            homateh@homateh.hr
Servisni tehničar
Karlo Puzjak
Mob.: +385 99 4773 938
E-mail: karlo@homateh.hr;            homateh@homateh.hr
Servis - montaža - obuka
Božidar Čurić
Mob.: +385 91 395 33 26 , Tel: +385 1 611 54 55
E-mail: homateh@homateh.hr
Referent prodaje
Davor Merdanić
Mob.: +385 99 6487 749
E-mail: davor@homateh.hr;            homateh@homateh.hr
Računovodstvo - Narudžba dijelova
Jasna Galović
Mob.: +385 99 314 78 28; +385 1 611 54 55
E-mail: jasna@homateh.hr;               homateh@homateh.hr


HOMATEH d.o.o.

HOMATEH d.o.o.za trgovinu i usluge
Upis u registar Trgovačkog suda u Zagrebu Tt-13/14590-4, pod brojem (MBS):80856565,
OIB: 53515437502,
Temeljni kapital 100.000,00 kn uplaćen u cjelosti,
Direktor: Irfan Merdanić
PDV ID. broj: / UMST-ID-Nr.: HR53515437502

Žiro račun 1:
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
IBAN: HR5823600001102378621
Devizni račun:
SWIFT:  ZABAHR2X IBAN: HR5823600001102378621

Žiro račun 2:
OTP BANKA D.D.
IBAN: HR6224070001100498954,
Devizni račun:
SWIFT:  OTPVHR2X IBAN: HR6224070001100498954,